Tripsta.pl – portal turystyczny on-line. Czy warto dać mu szansę?

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Tripsta.pl jest portalem, na którym można rezerwować bilety lotnicze, noclegi w hotelach, a także wypożyczyć auto. Właścicielem serwisu jest Travelplanet24, która prowadzi działalność od siedmiu lat, a w Polsce od dwóch lat. Firma swoje usługi oferuje w krajach europejskich.

Portal gromadzi oferty 600 linii lotniczych w tym także tanich, dzięki temu z usług może skorzystać każdy klient. Ponadto z usług mogą korzystać osoby indywidualne, jak i grupy, czy przedsiębiorstwa. Bilety lotnicze można rezerwować zarówno na loty krajowe, jak i zagraniczne.

Zabukować bilet można na stronie serwisu lub telefonicznie w rozmowie z konsultantem. Najpierw należy wyszukać lotów spełniających wymagania (za pomocą wyszukiwarki). Następnie trzeba wybrać z listy lot, na który się decyduje. Później należy uzupełnić formularz danymi kupującego oraz dokonać płatności (za pomocą karty kredytowej lub przelewem).

Po dokonaniu wpłaty klitripstaent otrzymuje bilet w wersji elektronicznej na maila.  Bilet można zarezerwować najpóźniej dwie godziny przed wylotem, ale tylko w przypadku rezerwacji przez telefon. Ponadto w przypadku bukowania więcej niż dziewięć biletów należy dokonać rezerwacji przez telefon.

Serwis oferuje także rezerwowanie noclegów zarówno w hotelach w Polsce, jak i za granicą. Ciekawa opcją jest oferta tygodnia, w której można wykupić noclegi w określonym hotelu promocji z 10% rabatem. Jak wskazuje nazwa oferta jest ważna pięć dni roboczych.

Tripsta.pl - opinie forum:

 1. do eryk: ja rezerwuje czasami u nich bilety. Jezeli chcesz szybko i sprawnie to radziłabym Ci rezerwacje online bo telefoniczna raczej nie bedzie szybko.Cięzko jest sie z nimi skotaktowac.

  Odpowiedz
 2. Naprawde mozna rezerwowac lot na dwie godziny przed wylotem? kusząca opcja;p rezerwował kto tak? Są jeszcze wtedy wolne miejsca? mamjechac do chłopaka tylko nie wiem jeszcze w ktory dzien dokladnie bede miec wolne wiec byłaby to dla mnie fajna opcja;)

  Odpowiedz
 3. do anity: mozna tak rezerwować o ile są wolne miejsca. czyli jak sie ma szczescie to są. Ja sama pare razy korzystałam z tripisty i moge poelcic

  Odpowiedz
 4. eryykk; ja korzystam z tripisty. Dla mnie to duze ułatwienie zwłaszcza ze czesto wyjeżdzam służbowo. Jak dotad obyło sie bez większych problemów

  Odpowiedz
  • jak byscie ocenili to biuro obecnie???

   Odpowiedz
   • Absolutnie odradzam !! Obsługa klienta nie poinformowała mnie o zmianie lotniska !!! tylko zaznaczyła zmiane godziny wyloty samolotu. Porażka

    Odpowiedz

Dodaj komentarz