Biletylotnicze.pl – czy warto zaufać?

Oceń
Strona biletylotnicze.pl
Strona biletylotnicze.pl

Biletylotnicze.pl to serwis za pośrednictwem, którego można kupić bilety lotnicze. Właścicielem portalu jest przedsiębiorstwo eSKY.pl. Jest to spółka akcyjna, która swoją siedzibę ma w Radomiu. Oprócz biletów lotniczych przedsiębiorstwo prowadzi również serwisy oferujące wycieczki oraz rezerwacje noclegów.

Portal ma w swojej ofercie zarówno rejsowe linie lotnicze (np. Lufthansa, Czech Airlines, Swiss, Air France, Australian, LOT, British Airways, United Airlines i inne), jak i tanie linie lotnicze (np. Wizzair, Germanwings, easyJET, czy Norwegian). Portal Biletylotnicze.pl oferuje możliwość rezerwacji lotów krajowych i zagranicznych.

W przypadku lotów krajowych można lecieć na przykład do: Gdańska, Warszawy, Krakowa, Poznania, czy Szczecina. Natomiast w przypadku lotów zagranicznych w ofercie są na przykład loty do: Paryża, Marsylii, Wenecji, Mediolanu, Barcelony, Liverpoolu, Oslo, Frankfurtu, Dortmundu, Lizbony, Nowego Jorku, Nowej Zelandii i innych.

Osoba, która chce wyszukać lotu może skorzystać z wyszukiwarki. Trzeba tylko podać miejscy wylotu i przylotu, czy lot ma być w obie strony, liczbę osób, czy są to dzieci lub młodzież oraz datę wylotu i przylotu.

Następnie użytkownik otrzymuje listę lotów, które spełniają dane warunki. Po zdecydowaniu się na jedną z ofert kupujący musi podać swoje dane oraz dane pasażerów. Należy również wybrać formę płatność. Do wyboru jest karta płatnicza lub przelew.