Biletylotnicze.pl – czy warto zaufać?

[Głosów: 5   Average: 3.6/5]
Strona biletylotnicze.pl
Strona biletylotnicze.pl

Biletylotnicze.pl to serwis za pośrednictwem, którego można kupić bilety lotnicze. Właścicielem portalu jest przedsiębiorstwo eSKY.pl. Jest to spółka akcyjna, która swoją siedzibę ma w Radomiu. Oprócz biletów lotniczych przedsiębiorstwo prowadzi również serwisy oferujące wycieczki oraz rezerwacje noclegów.

Portal ma w swojej ofercie zarówno rejsowe linie lotnicze (np. Lufthansa, Czech Airlines, Swiss, Air France, Australian, LOT, British Airways, United Airlines i inne), jak i tanie linie lotnicze (np. Wizzair, Germanwings, easyJET, czy Norwegian). Portal Biletylotnicze.pl oferuje możliwość rezerwacji lotów krajowych i zagranicznych.

W przypadku lotów krajowych można lecieć na przykład do: Gdańska, Warszawy, Krakowa, Poznania, czy Szczecina. Natomiast w przypadku lotów zagranicznych w ofercie są na przykład loty do: Paryża, Marsylii, Wenecji, Mediolanu, Barcelony, Liverpoolu, Oslo, Frankfurtu, Dortmundu, Lizbony, Nowego Jorku, Nowej Zelandii i innych.

Osoba, która chce wyszukać lotu może skorzystać z wyszukiwarki. Trzeba tylko podać miejscy wylotu i przylotu, czy lot ma być w obie strony, liczbę osób, czy są to dzieci lub młodzież oraz datę wylotu i przylotu.

Następnie użytkownik otrzymuje listę lotów, które spełniają dane warunki. Po zdecydowaniu się na jedną z ofert kupujący musi podać swoje dane oraz dane pasażerów. Należy również wybrać formę płatność. Do wyboru jest karta płatnicza lub przelew.