Biuro podróży TUI – czy naprawdę warto im zaufać?

[Głosów: 1   Average: 3/5]

tuiTUI to firma świadcząca usługi z zakresu turystyki, w Polsce biura podróży Tui funkcjonują do 22 lat i należą do TUI Centrum Podróży i sieć TUI Family. TUI jest niemiecką spółka, której pełna nazwa brzmi –  Touristik Union International i swoją główną siedzibę ma w Hanowerze, akcje spółki są notowane na Londyńskiej Giełdzie.

Marka została założona w roku 1968. Obecnie TUI, to 3500 tysiąca biur podróży, 79 operatorów turystycznych i 37 agencji podróży, ponadto tui i 120 samolotów, 10 statków i 12 sieci hotelowych, w 28 krajach, do których zaliczamy łącznie 285 hoteli. TUI oferuje swoim klientom podróże do wszystkich, popularnych ośrodków wypoczynkowych na globie.

Biuro podróży TUI - opinie użytkowników:

 1. Byłem z tui na wycieczce na Teneryfie, i poza opóźnieniem ponad 15h wszystko potem było ok., super rezydentka, ogólni mogę polecić

  Odpowiedz
 2. generalnie wyjady z nimi najtańsze nie sa, ale za to jeśli chodzi o jakość i przyjemność to uważam, ze wysoka klasa, jak do tej pory się nie zawiodłem na nich

  Odpowiedz
 3. Fajne mają oferty wyjazdów choć kurcze irytuje mnie, ze to co w internecie jest podawane jest trochę ubogie, trzeba dzwonic i dopytywać się, ale fajne wakacjejuz kilka razy z nimi miałem wiec nie oge zlego słowa powiedzieć.

  Odpowiedz
 4. dla mnie dobry kompromis midzy cena, a komfortem wakacji. Nie są najtańsi, ale i nie najdrozszi, a jednak dla mnie komfort wysoki.

  Odpowiedz
 5. Wiecie czy wynajmowane przez nich hotele są porządne?

  Odpowiedz
 6. troszeczkę zawiodłem się n hotelu, spodziewałem się czegoś lepszego jadąc do grecji, ala sama oferta wakacyjna była fajna i mysle ze za rok znow z nimi pojade.

  Odpowiedz
 7. czy ktoś z was miał problem ze zmiana rezerwacji

  Odpowiedz

Dodaj komentarz