Wakacje.pl – internetowe biuro podróży. Czy warto skorzystać?

[Głosów: 19   Average: 2.7/5]

Wakacje.pl jest internetowym biurem podróży. Swoją działalność na polskim rynku prowadzi trzynaście lat. Z usług portalu skorzystało już 400 000 osób. Klientami biura mogą być zarówno osoby indywidualne, jak i rodziny z dziećmi, czy zorganizowane grupy.

Sześć lat temu serwis stworzył portal z ofertami turystycznymi w Polsce obejmującymi noclegi (zarówno w agroturystyce, pensjonatach ja k i hotelach o wyższym standardzie) oraz oferty kolonii, obozów oraz wycieczek. Wakacje.pl gromadzi 700 000 ofert wycieczek.

Osoby, którym zależy na wysokim standardzie mogą skorzystać z oferty all inclusive, która zapewnia wyżywienie oraz napoje. Osoby, które chcą wyjechać do dalekich egzotycznych krajów mogą skorzystać z wyjazdów egzotycznych np. do Chin, Peru, na Dominikanę lub Kubę.

Dla osób, które podczas urlwakacjeopu lubią dużo zwiedzać i poznawać zagraniczną kulturę przygotowano wycieczki objazdowe. Serwis ma także w ofercie wyjazdy rodzin z dziećmi, noclegi rezerwowane są w hotelach przystosowanych do dzieci. Istnieje możliwość wykupienia wycieczek bez dojazdu, czyli klienci dotarcie na miejsce urlopu organizują sobie samodzielnie.

Serwis oferuje swoim użytkownikom bazę hoteli zlokalizowanych na całym świecie. Ponadto opisy hoteli zawierają komentarze i wrażenia klientów. Oferty można szukać z pomocą wyszukiwarki, określając swoje oczekiwania i preferencje.

Wakacje.pl - opinie użytkowników:

 1. rezerwował tam ktos z was wycieczke zgraniczna? jak wrazenia?

  Odpowiedz
 2. Przemekk ja wyjeżdzałam z tym biurem dwa razy. Wycieczki sie udały ale raz pomylili mijscowosc do ktorej chcemy jechac i zarezerowowali co innego. Później ciezko bylo to odkręcić, ale udało sie

  Odpowiedz
 3. Postanowilismy z mezem w tym roku wyjechac gdzies dalej. Korzystał ktos z oferty wycieczek egzotycznych? To jest jednak troche dalej wiec nie chcemy ryzykowac ze utkniemy gdzie w afryce. moi znajomi korzystają z ego biura ale wybierają kraje europejskie to troche mniejsze ryzyko. I mam jeszcze pytanie był ktos z nimi w Peru bo wlasne tam myslimy wyjechac? jakie są tam hotele?

  Odpowiedz
 4. Wakacje.pl – TYLKO dzisiaj 28.11.20 – ceny promocyjne. Kliknij

 5. Kamila my bylismy własnie na wycieczce egzotycznej. Troche sie obawialismy ale wszystko było dobrze zorganizowane. Poza tym serwis ma duzy wybór tego typu wyjazdów

  Odpowiedz
 6. chce zabrac moją zonę na urlop do jakis ciepłych krajów w połowie lutego. Bo Ona nie lubi zimy;p To biuro to dobry wybór? No i po drugie jaki kraj wybrac?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz