Rezerwuje.pl – znany portal turystyczny. Czy można polecić?

[Głosów: 1   Average: 3/5]

Rezerwuje.pl (obecnie Travelpartner.pl) jest serwisem, w którym można rezerwować noclegi w hotelach. Serwis skupia zarówno oferty hoteli w Polsce, jak i za granicą.

W bazie portalu znajduje się bogata oferta hoteli na terenie Polski oraz za granicą. Serwis oferuje także bilety lotnicze kilkuset linii lotniczych ( LOT, Air France itp.) w tym także tanich linii. Swoje usługi kieruje do bardzo zamożnych klientów oraz do mniej zamożnych, ponieważ w ofercie są zarówno małe hoteliki, ośrodki wczasowe, pensjonaty, jak i hotele o wysokim standardzie.

W przypadku rezerrezerwujewowania hoteli za granicą można skorzysta z dwóch systemów rezerwacji: Merigo oraz Booking. W ofercie Merigo jest darmowe ubezpieczenie oraz wybór płatności spośród karty kredytowej, przelewu zwykłego oraz internetowego.  W Booking opłata za rezerwację dokonywana jest na miejscu w hotelu, ale wcześniej należy podać dane karty kredytowej.

W przypadku rezerwowania biletów lotniczych najpierw należy skorzystać z wyszukiwarki i określić miejsce wylotu i przylotu, daty, wybrać klasę oraz liczbę pasażerów. Następnie należy wybrać jedną ofertę z listy wyszukanej przez system. Później podać swoje dane oraz formę przelewu. Bilet może zostać przesłany drogą elektroniczną lub drogą pocztową.

Rezerwuje.pl - opinie użytkowników:

 1. rezerwowoal ktos u nich nocleg? nie było problemów?

  Odpowiedz
 2. ja z racji wyjazdów służbowych rezerwuje u nich dosyc czesto. Do tej pory nie było wtopy. Fajna opcja dl osób nie mjacych czasu na szukanie po hotelach.

  Odpowiedz
 3. Ja korzystam z ich usług. Pare razy kupowalem bilety lotnicze i rezerwowałem nocleg. Firma w porządku ale ostatnio zapomnieli mi wyslac bilet na maila;/ dopiero jak zrobilem im awanture to sie doczekałem

  Odpowiedz
 4. A z ktorego systemu rezerwacyjnego korzystacie Merigo czy booking ;p? chcialabym tez wiedziec czy w razie jak mi cos wypadnie to moge zmienic termin rezerwacji lub całkiem z niej zrezygnowac? moja kolezanka mowila mi ze troche to wszyystko trwało zanim zmienila termin.

  Odpowiedz
 5. do sylwia: ja zmieniałam termin rezerwacji i nie bylo tak źle. da sie to załatwic;) ogolnie serwis bardzo ok

  Odpowiedz
 6. Sylwia ja korzystam z systemu Merigo.Płace i nie musze sie o nic martwic po przyjeździe na miejsce;)

  Odpowiedz
 7. Korzystałam kilkakrotnie i wszystko przebiegło sprawnie, na każdej rezerwacji zaoszczędziłam średnio 120 zł w porównaniu z cenami jakie bym zapłaciła w hotelu czy na booking.com więc warto. W dodatku otrzymałam bony zniżkowe na kolejne rezerwacje.

  Odpowiedz
 8. Rezerwuje na tej stronie średnio 5-10 noclegów w miesiącu (głównie dla pracowników naszej firmy), głównie dlatego że mają oferty z kilku systemów i nie odsyłają na inne strony jak triwago. A za zebrane punkty z rezerwacji co jakiś czas wybieram sobie książki czy płyty z oferty empiku. Polecam 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz