Strona główna » EasyGo.pl – usługi turystyczne on-line. Czy warto skorzystać?

EasyGo.pl – usługi turystyczne on-line. Czy warto skorzystać?

EasyGo.pl jest serwisem oferującym usługi turystyczne. Portal należy do grupy e-travel Group. Działalność prowadzi dwanaście lat. Jest internetowym biurem podróży. Należy do PIT i IATA. Oferuje zarówno różnego rodzaju wycieczki, jak i bilety lotnicze, czy bony wycieczkowe.

Klient może wybierać spośród pół miliona ofert (400 linii lotniczych oraz 90 000 hoteli). Portal nie ma określonego profilu klienta, mogą to być osoby w każdym wieku, które wyjeżdżają indywidualnie, jak i grupowo, czy z rodziną. Użytkownicy mogą wybierać spośród różnych rodzajów wycieczek zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Serwis ma w swojej ofercie wycieczki Last Minute, All inclusive lub egzotyczne (np. Dominikana, Kenia, Chiny). Ciekawym rozwiązaniem są oferty wyjazdów dla konkretnych grup osób. Pierwszym przykładem są oferty dla młodych małżeństw w postaci podróży poślubnej.

Są to przeważnie wyjazdy deasygoo miejsc w prowadzających w romantyczny nastrój. Ponadto serwis nie zapomniał o osobach wyjeżdżających w pojedynkę. Dla nich wyjazdy organizowane są miejscach gdzie dużo się dzieje, odbywają się różne imprezy i gdzie można nawiązać nowe znajomości.

Ze specjalnych ofert mogą skorzystać osoby starsze (mające minimum 55 lat). Wyjazdy skierowane do tej grupy wiekowej są w promocyjnych cenach, do spokojnych miejsc, a zarazem atrakcyjnych turystycznie. Ponadto serwis ma w swojej ofercie bony turystyczne, które można wykorzystać na dowolną wycieczkę.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 2]

EasyGo.pl - opinie użytkowników:

  1. My kupilismy u nich z mezem wycieczke do Hiszapanii. Była to podróz poślubna. Jestesmy zadowoleni. Wszystko byłboy idealnie gdyby kontakt z biurem był lepszy. Czasami trudno sie dodzwonic co jest bardzo stresujace

    Odpowiedz
  2. Planujemy z narzeczonym podróż poślubną no i wlasnie natrafilismy na oferte tego biura. Mało jest takich, które mają w ofercie typowe podróze poślubne dlatego mamy zamiar kupic u nich wycieczke ale wolelibysmy miec pewosc ze to dobry wybor. Był ktos z nimi w podrozy poslubnej;p? nasi znajomi korzystali z tego biura ale to byl wyjazd z dziecmi. Samo easygo chwalili. I jeszcze jedno pytanie czy moge zrezygnowac z wycieczki? ile kasy jak cos mi zwrocą?

    Odpowiedz
  3. Asia ja byłam włsnie z tym biurem w podrózy poślubnej i było bardzo fajnie. Miejsca i hotel są typowo dla nowożenców. Co do rezygnacji to nie wiem jak to jest…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz