Strona główna » Budgetplaces, czyli portal noclegów on-line. Czy warto skorzystać?

Budgetplaces, czyli portal noclegów on-line. Czy warto skorzystać?

Budgetplaces jest serwisem, na którym można znaleźć i zarezerwować nocleg. Portal gromadzi ponad 10 000 ofert noclegowych. Budgetpalces prowadzi działalność międzynarodową. Swoje usługi oferuje w 28 językach. Siedziba firmy znajduje się w Barcelonie, a oddziały w Nowym Jorku, Berlinie oraz Londynie.

Swoje usługi kieruje zarówno do osób, które chcą lub mogą sobie pozwolić na droższy i bardziej luksusowy hotel, jak i do osób, które preferują tańsze noclegi. W bazie są oferty hoteli, pensjonatów, apartamentów oraz hosteli. Do tej pory zarezerwowano za pośrednictwem serwisu 3 miliony noclegów.

Ceny prezentowanych ofert mogą być przedstawione w 55 walutach w tym także polskiej. Osoba, która chce zarezerwować nocleg musi najpierw wypełnić formularz, w którym określi miejsce podróży, ilość osób, długość pobytu. Po określeniu tych informacji serwis wyświetli listę obiektów spełniających podane kryteria.

Po wybraniu jednego z hobudgetplacesteli należy dokonać opłaty kwoty początkowej. Jest to forma zaliczki oraz potwierdzenia rezerwacji. Resztę kwoty płaci się już na miejscu. Dokumenty potwierdzające rezerwację wysyłane są na adres e-mail.

Istnieje możliwość anulowania rezerwacji. Można także dokonać opłaty w wysokości 5 euro w trakcie procesu rezerwacji. Opłata ta umożliwia odwołanie rezerwacji i zwrócenie kwoty początkowej. Serwis oferuje także rezerwacje dla grup zorganizowanych (wycieczki szkolne, podróże służbowe itp.).

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Budgetplaces - opinie użytkowników:

 1. Ja u nich rezerwuje i jestem zadowolony. Tylko czasami zdarza sie przoczyc rezerwacje i trzeba sie przypomniec…

  Odpowiedz
 2. Przylączam sie do pytanie tomka niech ktos sie wypowie na ich temat;)Byłoby idealnie jakby ktos polecil mi jakis domek we Włoszech. Na necie ciezko jest cos znaleźc na ich temat. Owszem znalazlam info o jednym domku we włoszech ale wlasnie nie polecali go;/ poza tym mam pytanie czy jak zaplace te 5 euro to faktycznie moge odwołac rezerwacje i zwroca mi kase? a jak tak to czy jest okreslony termin do kiedy mozna odwolac rezerwacje?

  Odpowiedz
 3. co do samego serwisu to moge polecic. Ja byłam ostatnio w Hiszpanii a wczesniej w Bułgari. w obu przypadkach domki byly takie jak w ofercie. Poza tym obsługa jest mila i pomaga w razie problemów

  Odpowiedz
 4. a jak z domkami w czasie zimy? Jest szansa jakies znaleźć przystosowane do warunków zimowych;p?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz