Vacansoleil.pl – czy to się opłaca?

Strona vacansoleil

Strona vacansoleil

Vacansoleil.pl jest serwisem za pośrednictwem, którego można zarezerwować pobyt na kempingu. Portal gromadzi oferty ponad czterystu kempingów, które znajdują się na terenie szesnastu krajów europejskich. Vacansoleil swoją działalność prowadzi od ponad czterdziestu lat. Marka oferuje swoje usługi między innymi na rynku belgijskim, austriackim, włoskim, duńskim, francuskim, niemieckim i innych. Właścicielem polskiego portalu jest przedsiębiorstwo Vacansoleil.

Jest to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która swoją siedzibę ma w Lublinie. Serwis oferuje możliwość rezerwacji kempingu w państwach takich jak: Belgia, Francja, Włochy, Chorwacja, Węgry, Słowacja, Hiszpania, Portugalia, czy też San Marino. Portal ma w swojej ofercie zarówno rezerwację miejsc na polach namiotowych, jak rezerwację luksusowych domków wakacyjnych. Domki wakacyjne wyposażone są w łazienkę z prysznicem i toaletą, czy sypialnię.

Jest również w domku klimatyzacja. Vacansoleil oferuje również namioty willowe o powierzchni 25m² i wysokości 2,5 metra. W tego typu namiocie znajdują się łóżka, podłączenie do prądu oraz kuchnia (wyposażona w kuchenkę gazową, sztućce i inne akcesoria kuchenne). Wybierając ofertę można skorzystać z wyszukiwarki. Trzeba tylko wybrać miejsce, gdzie ma znajdować się kemping, podać liczbę dorosłych i dzieci oraz wybrać rodzaj zakwaterowania (parcela, namiot, mobile home).

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.8/5 (4 votes cast)
Vacansoleil.pl - czy to się opłaca?, 2.8 out of 5 based on 4 ratings

Vacansoleil.pl - opinie wycieczkowiczów:

  1. Marta pisze:

    ktos był z nimi na wczasach?


Zostaw odpowiedź


siedem − 7 =

Szata graficzna: Premium WordPress Themes