Vacansoleil.pl – czy to się opłaca?

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Strona vacansoleil
Strona vacansoleil

Vacansoleil.pl jest serwisem za pośrednictwem, którego można zarezerwować pobyt na kempingu. Portal gromadzi oferty ponad czterystu kempingów, które znajdują się na terenie szesnastu krajów europejskich. Vacansoleil swoją działalność prowadzi od ponad czterdziestu lat. Marka oferuje swoje usługi między innymi na rynku belgijskim, austriackim, włoskim, duńskim, francuskim, niemieckim i innych. Właścicielem polskiego portalu jest przedsiębiorstwo Vacansoleil.

Jest to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która swoją siedzibę ma w Lublinie. Serwis oferuje możliwość rezerwacji kempingu w państwach takich jak: Belgia, Francja, Włochy, Chorwacja, Węgry, Słowacja, Hiszpania, Portugalia, czy też San Marino. Portal ma w swojej ofercie zarówno rezerwację miejsc na polach namiotowych, jak rezerwację luksusowych domków wakacyjnych. Domki wakacyjne wyposażone są w łazienkę z prysznicem i toaletą, czy sypialnię.

Jest również w domku klimatyzacja. Vacansoleil oferuje również namioty willowe o powierzchni 25m² i wysokości 2,5 metra. W tego typu namiocie znajdują się łóżka, podłączenie do prądu oraz kuchnia (wyposażona w kuchenkę gazową, sztućce i inne akcesoria kuchenne). Wybierając ofertę można skorzystać z wyszukiwarki. Trzeba tylko wybrać miejsce, gdzie ma znajdować się kemping, podać liczbę dorosłych i dzieci oraz wybrać rodzaj zakwaterowania (parcela, namiot, mobile home).

Vacansoleil.pl - opinie wycieczkowiczów:

 1. Sama oferta jak i wyjazdy według mnie są w porządku, byłem we francji i naprawdę spoko spędziłem czas. Niestety dość słaba obsługa klienta i jakieś problemy z rezerwacja online, warto jedna bo tanio i naprawdę fajnie.

  Odpowiedz
 2. Włochy i austra zaliczone z nimi i nie narzekam, borąc pod uwagę atrakcyjne ceny to dla mnie super, zresztą to pierwsze moje wyjazdy za granice.

  Odpowiedz
 3. nie jest zle, pewnie niektóre biura podrizy maja lepsze warunki, ale za to ceny z kosmosu, a tutaj wakacje na moją kieszeń były.

  Odpowiedz
 4. w zeszłym roku w chorwacji byłem z rodzina, teraz planujemy do grecj pojechać i mam nadzieje, ze będzie rownie fajnie jak wtedy.

  Odpowiedz
 5. trochę się obawiałem, ale kupiłem wycieczke, pojechałem i spoko wszystko było, mogę polecić.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz