Accorhotels – czy warto skorzystać z serwisu?

[Głosów: 2   Average: 4.5/5]
Strona Accorhotels
Strona Accorhotels

Accorhotels jest portalem, który gromadzi oferty różnych hoteli i umożliwia rezerwację noclegów. Właścicielem serwisu jest spółka Accor, która swoją siedzibę ma w Paryżu. Spółka swoją działalność prowadzi w ponad dziewięćdziesięciu krajach na całym świecie np. w Niemczech, Rosji, Finlandii, Francji, Belgii, Szwajcarii, Brazylii, Kanadzie, Chinach, Indiach, Tajlandii, Nowej Zelandii, Arabii Saudyjskiej, Południowej Korei i innych.

Swoją działalność prowadzi od ponad 45 lat. Dla Accor pracuje 160 000 pracowników.  W 2012 roku przychód spółki przekroczył pięćset milionów euro. Accor ma w ofercie ponad 3 500 hoteli znajdujących się w różnych miejscach na świecie. Accorhotel gromadzi zarówno hotele dla osób, które nie chcą za dużo wydać na nocleg, jak i dla takich klientów, którzy chcą mieć luksusowe warunki. Serwis ma w swojej ofercie między innymi hotele: Formule 1 (jedne z najtańszych), Sofitel, Mercure, Ibis, Orbis, Pullman, Novotel, Adagio, MGallery inne.

W Polsce partnerem Accorhotels jest Grupa Orbis, która ma sześćdziesiąt hoteli w Polsce i dwa hotele na terenie Litwy. Accorhotels oferuje hotele, które znajdują się w różnych miejscach na całym świecie. Osoba, która chce wyszukać hotel ma do wyboru cztery opcje. Może szukać według nazwy hotelu, szukać na mapie, według numeru kodu hotelu lub korzystając z aplikacji assistant de. Za jednym razem można zarezerwować maksymalnie trzy pokoje w tym samym hotelu i w tym samym terminie.

Accorhotels - opinie użytkowników:

  1. Jak się sprawuje? jechał ktoś?

    Odpowiedz
  2. AccorHotels zmienił się pod katem jakości i usług ! Posiadam diamentowa kartę i uważam ze trzeba szukać bardziej profesjonalnych rozwiązań i lepszych standardów ! Sam już tobrobie od 2 miesięcy i stwierdzam ze są lepsze hotele o lepszym standardów i cena

    Odpowiedz

Dodaj komentarz