Eurolot.com – wart zaufania?

[Głosów: 0   Average: 0/5]

eurolotEurolot to linie lotnicze, świadczące usługi przewozowe w kraju i za granicą. Operator oferuje loty czarterowe, dla grup zorganizowanych, do 78 osób, między największymi portami lotniczymi na terenie kraju i całej Europy, gdzie mogą lądować samoloty linii. Na potrzeby lotów czarterowych, linie udostępniają samolot oraz wykwalifikowaną załogę, która świadczy pełen zakres usług cateringowych, dopasowanych do wymagań klienta.

Marka istnieje od roku 1996, od roku 2011 realizuje loty swojej własnej siatki połączeń pod marką handlową eurolot.com, flota linii to 11 turbośmigłowych samolotów typu Bombardier Q400 NextGen, 5 turbośmigłowych samolotów ATR72-202 oraz 3 turboodrzutowch samolotów średniego zasięgu typu Embraer 175.

Eurolot.com - opinie użytkowników:

 1. do informacji osób, podróżujących z dziećmi eurolot nalicza opłatę za bilet za dziecko do 2 lat jak za dziecko powyżej 2 lat, i nie jest uznawana do tego reklamacja

  Odpowiedz
 2. Witam,czy załoga informuje pasażerów o miejscu nad którym właśnie lecimy?

  Odpowiedz
 3. w zasadzie nie miałem do tej pory większych problemów z bilatami od nich, raz taka glupia sytuacja ze babka na lotnisku nie miała jakiegoś numeru choć miała mnie na liscie pasazerow…sprawa się jednak szybko wyjasnila, ogólnie jest ok.

  Odpowiedz
 4. Czasem im system płatności online siada, ale tak to jest ok, ceny faktycznie w miare atrakcyjne i sporo tych połączeń

  Odpowiedz
 5. jak do tej pory się nie zawiodłam, kupowałam biklety i zawsze poleciałam.

  Odpowiedz
 6. Wydaje mi się, ze trochę mało kompetentni ludzie pracują w obsłudze klienta, albo zle trafiłem po prostu, ale co do samych biletów to jest ok, tanio i jest w czym wybierać.

  Odpowiedz
 7. Nie narzekam, dla mnie najwazniejsza jest niska cena bo sporo latam, a tutaj eurolot się dobrze jak dla mnie sprawdza.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz