Strona główna » Sky4Fly, czyli bilety lotnicze on-line. Czy warto skorzystać?

Sky4Fly, czyli bilety lotnicze on-line. Czy warto skorzystać?

Sky4Fly jest serwisem za pośrednictwem, którego można kupić bilety lotnicze. Właścicielem portalu jest spółka Sky4Fly, której siedziba znajduje się w Łodzi. Firma posiada akredytację IATA. Oprócz biletów lotniczych firma prowadzi portal oferujący wycieczki zarówno letnie ( w tym last minute), jak i zimowe oraz serwis, na którym można rezerwować noclegi.

Sky4Fly kieruje swoje usługi zarówno do osób preferujących loty o wysokim standardzie, jak i zwolenników tańszego podróżowania. Serwis gromadzi oferty lotów tradycyjnych linii lotniczych takich jak: LOT, Lufthansa, Austrian, KLM, British Airways, czy też Aeroflot.

Na portalu można znaleźć także połączenia tanich linii lotniczych takich jak: Ryanair, Norwegian, HLX, czy Wizzair. Tanie linie lotnicze zapewniają taki sam poziom bezpieczeństwa jak tradycyjni przewoźnicy. Ceny są niższe gdyż w ofercie nie ma usług dodatkowych takich jak posiłki.

W bazie serwisu znajdują ssky4flyię zarówno loty w obrębie kraju, jak i zagraniczne. Osoba, która chce zarezerwować bilet może skorzystać z wyszukiwarki połączeń. Po określeniu miejsca wylotu i przylotu, ram czasowych, liczby osób, czy lot ma być w jedną czy w obie strony serwis prezentuje możliwe połączenia.

Po wybraniu oferty należy wypełnić formularz oraz dokonać płatności. Można to zrobić karta kredytowa, przelewem internetowym lub tradycyjnym. Bilet w wersji elektronicznej przesyłany jest na adres e-mail.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Sky4Fly - opinie użytkowników:

  1. ja lubie i nich rezerwowac bilety. Tylko czasami trzeba sporo czasu wisiec na telefonie zeby do nich dodzwonis ei niestety

    Odpowiedz
  2. Ja korzystam z tego serwisu przynajmniej raz w miesiącu bo raz w miesiącu mam wyjazd służbowy do Włoch. Fajny portal, miła obsługa i nie marnuje sie dużo czasu

    Odpowiedz

Dodaj komentarz