Strona główna » Z kim i gdzie pojechać na camping?

Z kim i gdzie pojechać na camping?

Odpowiednie towarzystwo to podstawa każdego udanego urlopu, zwłaszcza campingu. Ważne jest również miejsce, w którym zamierzamy wypoczywać. Przede wszystkim: gdzie na camping? To, gdzie pojedziemy, zależy przede wszystkim od tego, ile dni urlopu planujemy na taki wypoczynek poświęcić. Jeśli mamy tylko kilka dni do dyspozycji, nie warto wybierać się zbyt daleko.Już w niewielkiej odległości od miejsca zamieszkania znaleźć można atrakcyjne tereny. Niemal każde województwa posiada takie miejsca, które doskonale można wykorzystać na biwak. Są oczywiście takie regiony, które na camping nadają się rewelacyjnie. Są to m.in. Wybrzeże, Mazury, Kaszuby czy tereny Podkarpacia.

Z kim jechać na camping? To ważna sprawa, zwłaszcza przy dłuższym wypadzie. Grupa, która wspólnie udaje się na camping musi być przede wszystkim zgrana.  Źle dobrane towarzystwo oraz „rozbieżność interesów” pojawiająca się wśród członków grupy to rzeczy, które już niejednemu turyście zmarnowały dobrze zapowiadający się urlop.

Swoboda to główna cecha campingu, jednak dotyczy ona całej grupy, nie zaś każdego z jej członków osobno. Jeśli w grupie każdy będzie robił to, na co akurat ma ochotę, marne są szanse na zrealizowanie jakiegokolwiek programu turystyczno-krajoznawczego. Zanim wyruszymy z przyjaciółmi na biwak, warto wspólnie zaplanować taki wyjazd i ułożyć taki program, który będzie odpowiadał wszystkim uczestnikom wyprawy.

Godne uwagi są wyjazdy w gronie rodzinnym. Taki wyjazd świetnie integruje rodzinę i pozwala jej członkom na wspólne spędzenie czasu w przyjemny sposób. Wspólne gotowanie, rozbijanie namiotu uczą współpracy w gronie rodzinnym, a to bardzo ważna rzecz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Komentarze:

  1. a jakie konkretnie pola namiotowe polecasz? no i lepiej namiot czy wynająć domek letniskowy?

    Odpowiedz
  2. Uwielbiam wyjazdy na camping pod namiot z przyjaciółmi. Niezapomnane przezycia i swietna zabawa. Bez porównania z wakacjami w hotelu chociaz fakt czasami wyjezdzamy do hotelu ale rzadko. Jedyny minus namiotu to toaleta a raczej to ze jest wspolna i trzeba czekac;p

    Odpowiedz
  3. my z kumplami zawsze jeździmy pod namiot tanio i świetna zabawa xD

    Odpowiedz

Dodaj komentarz