Student Travel – czy warto skorzystać z oferty?

Strona student.travel.pl

Strona student.travel.pl

Student Travel jest serwisem oferującym wycieczki oraz inne wyjazdy. Właścicielem serwisu jest spółka Student Travel, która wcześniej prowadziła działalność pod nazwą Tourism Trend  i działała przy Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości.

Portal swoje usługi kieruje do ludzi młodych, głównie maturzystów i studentów. W swojej ofercie ma wyjazdy o przystępnych cenach, dzięki czemu każdy może z nich skorzystać. Serwis dla swoich klientów przygotował różne warianty wyjazdów.

Pierwszy wariant to lato za granicą. Są to wycieczki autokarowe. Przeważnie do ciepłych krajów np. do Bułgarii, Chorwacji, Hiszpanii, czy też Grecji. Dla osób, które nie lubią spędzać kilkunastu godzin w autokarze serwis przygotował wycieczki samolotowe.

Są to wyjazdy droższe i zarazem bardziej luksusowe. Można wybrać np. Egipt albo Złote Piaski. Serwis organizuje także wycieczki dla osób, które chcą spędzić aktywne wakacje w Polsce. Można wybierać spośród: spływów kajakowych, obozów trekkingowych, windsurfingowych, czy też wspinaczkowych.

Ponadto dla osób rozpoczynających dopiero studia portal przygotował ofertę Adept Camp w Chorwacji.  Z ofert serwisu mogą korzystać zarówno pojedyncze osoby, jak i większe grupy. Więcej informacji znajduje się się na stronie internetowej.

Student Travel - opinie użytkowników:

Strona Student Travel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>