Student Travel – czy warto skorzystać z oferty?

Strona student.travel.pl
Strona student.travel.pl

Student Travel jest serwisem oferującym wycieczki oraz inne wyjazdy. Właścicielem serwisu jest spółka Student Travel, która wcześniej prowadziła działalność pod nazwą Tourism Trend  i działała przy Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości.

Portal swoje usługi kieruje do ludzi młodych, głównie maturzystów i studentów. W swojej ofercie ma wyjazdy o przystępnych cenach, dzięki czemu każdy może z nich skorzystać. Serwis dla swoich klientów przygotował różne warianty wyjazdów.

Pierwszy wariant to lato za granicą. Są to wycieczki autokarowe. Przeważnie do ciepłych krajów np. do Bułgarii, Chorwacji, Hiszpanii, czy też Grecji. Dla osób, które nie lubią spędzać kilkunastu godzin w autokarze serwis przygotował wycieczki samolotowe.

Są to wyjazdy droższe i zarazem bardziej luksusowe. Można wybrać np. Egipt albo Złote Piaski. Serwis organizuje także wycieczki dla osób, które chcą spędzić aktywne wakacje w Polsce. Można wybierać spośród: spływów kajakowych, obozów trekkingowych, windsurfingowych, czy też wspinaczkowych.

Ponadto dla osób rozpoczynających dopiero studia portal przygotował ofertę Adept Camp w Chorwacji.  Z ofert serwisu mogą korzystać zarówno pojedyncze osoby, jak i większe grupy. Więcej informacji znajduje się się na stronie internetowej.Student Travel - opinie użytkowników:

  1. Według mnie robia całkiem lajtowe te wyjazdy, one sa wlasnie tak po części dopasowane do potrzeb studenta, ceny nie sa zawszebardzo niskie, ale 3 razy z nimi już wyjeżdżałem i zawsze nieźle się bawiłem.

  2. spoko ludzie podróżują z tym biurem, a przynajmniej mnie się już pare razy tak trafiło i nie narzekałam. Oferta trochę słabo opisana za każdym razem, trzeba dzwonic i się dowiadywać, ale tak to spoko

  3. Niezła cena, oferta w sumie bogata i fajnie bo dopasowana do aktualnej pory roku…raz miałem nieprzyjemność ze wyjazd nie doszedł do skutku, ale to nie z ich winy, polecam tym co lubia dobre imprezki na wyjazdach.

  4. już raz ich sprawdziłem i wszystko było ok wiec mogę polecić, początkowo oferta wydaje się podejrzana, ale uważam, ze są uczciwi

  5. Wyjazdy całkiek fajne, faktycznie dopasowane do możliwości studenta, trochę byłem niezadowolony z miejsca noclegowego, te hoele marne, ale za to sporo imprez i fajni ludzie, a cena niezła

  6. Dają zakwaterowanie w apartamentach, może nie najwyższych lotów, ale dobre bibki się odstawia to jest fajnie, jak do tej pory zawsze trafiałam na spoko gurpy ludzi, właśnie młodych, nie ma pierdzieli to jest ok.

  7. infolinia całą dobe czynna jakoś coś, chyba tak jest, ale dzwoniłam kiedyś chyba o 23 to się dodzwoniłam, nie wiem może dużo ludzi wydzwania i dlatego xczasem są problemy.

  8. nie było mi na szczęście dane z niego skorzystać więc mie wiem ale to chyba logiczne ze biuro podróży musi ubezpieczać ludzi jak i samo być ubezpieczone, no tak mi się wydaje przynajmniej. Ja tam i tak mam swoje ubezpeiczenie na życie w razie by co.

  9. A dla mnie to biuro jak każde inne, w zasadzie niczym się nie wyróżniają, ceny atrakcyjen? kwestia tego ile kto ma w portfelu, raz byłam, nie było źle, ale nie wiem czy więcej bym się wybrała. Po postu wolę zapłacić trochę więcej i mieć tym samym lepszy luksus.

Strona Student Travel

Dodaj komentarz